x

Blog

Prečo porcelánový vypínač?

Napísal: PATY
viac
 

Keď to hrá farbami…

Napísal:
Vzduch, slnko, spev vtákov, jednoducho nikdy sa nekončiaca romantika. KATY poňala tento dom v pastelových farbách prírody. Už od úvodných myšlienok sme mali zámer použiť v celom dome porcelánové vypínače ROO ALBA, aby korešpondovali s bielymi dverami a výraznými okennými rámami, ktoré tvoria celú jednu stenu domu. Ale…
 
viac
 

Drevostavba – Archa

Napísal: PATY

Táto drevostavba bola postavená na okraji Prahy. Jej energetická náročnosť vrátane ohrevu teplej vody je neuveriteľných 0,9 tony peletiek za rok. A to pri vypnutom solárnom paneli. Ak sa zapne, spotrebujú jej vlastníci len pár kilogramov peliet ročne. Svetovou zvláštnosťou tejto stavby je, že v interiéri sa použilo 55 ton pohľadového betónu. Preto má stavba obrovskú tepelnú kapacitu na ukladanie tepla. Na porovnanie – akoby v nej udržiavalo teplo 2000 akumulačných pecí. 

V tejto stavbe sa použilo 156 porcelánových vypínačov a zásuviek. Zvolená farba ich povrchu je Grisea, čiže grafitová. Tak nádherne zvýrazňuje úchvatný dizajn interiéru. 

viac
 

Ako čarovať s vypínačmi a so zásuvkami

Napísal: Jana Ledecká

Nebojte sa farieb. S porcelánovými vypínačmi od KATY PATY dokážete rozžiariť každý interiér. Farebné skupiny sú navrhnuté tak, aby farby z tejto skupiny boli dokonale vyvážené a krásne zladené. Možno ich dokonca používať všetky naraz v jednej miestnosti.

viac
 

Video z výroby

Napísal: PATY

Video priamo z výroby porcelánu. Nahliadnite do tajov výroby starých majstrov.

viac
 
 


Potřebujete zajistit výhodné financování Vašeho podnikatelského projektu nebo nákupu vybavení?

Rád Vám kdykoliv poradí náš specialista:

Bc. Petr Ledvina