PURA - nová kolekcia porcelánových vypínačov a zásuviek od KATY PATY. Dokonale hladký porcelánový povrch, minimalistický dizajn, precízne spracovanie a nová technológia v uchytení klapky - systém FLIP CLICK. Porcelánová klapka je prichytená spôsobom FLIP CLICK priamo ku strojčeku vypínača. A tým vznikol unikátny solitérny vypínač bez rámčeka.

Vo farbe lesklej bielej. Naše produkty sú z pravého porcelánu. Každý z nich je výsledkom dôkladnej ručnej práce a precízneho výrobného procesu. Ten zaručuje vysokú kvalitu každého kusu. Farba je stála a povrch vysoko odolný proti oteru. Glazúra KATY PATY má vyššiu optickú hĺbku a skvele odoláva prachu a mechanickému poškodeniu.

CE Certifikát zhody. Ozdobný kryt. Záruka 50 rokov na porcelánové časti. KATY PATY vo svojich kolekciách používa mimoriadne odolné mechanizmy elektrických strojčekov značky OBZOR, ktoré majú vo výrobe 50-ročnou tradíciu. S garantovanou zárukou 10tich rokov.

Vyskúšajte si túto i ďalšie farby KATY PATY. Vyberte si z našej širokej ponuky farieb porcelánových vypínačov. Vzorky môžete do 90 dní vrátiť.

250V / 10A, minimálna rozteč stredov inštalačných podomietkových krabičiek 100mm (min.95mm), hĺbka krabičiek 43 mm. Pre spojenie viac krabičiek možno použiť praktické vymedzovacie KATY PATY spojky škatuliek.